Financování

V případě zájmu Vám rádi připravíme nabídku financování. Stačí pouze upřesnit pro jaký účel zamýšlíte vybraný produkt z naší nabídky využít, zda např. pro bydlení, rekreaci, investici a nebo podnikání.

Podnikatelský úvěr

Podnikatelský úvěr je typ úvěru určený pouze podnikatelům. O podnikatelský úvěr mohou žádat osoby samostatně výdělečně činné (OSVČ), drobní a střední podnikatelé a firmy. Může se jednat jak o klasický úvěr, tak i o jiné úvěrové produkty (kontokorent či kreditní karty) s nastavením vhodným pro podnikatelské potřeby.

Hypoteční úvěr

Hypoteční úvěr či hypotéka je dlouhodobý úvěr zajištěný zástavním právem k nemovitosti, která je určena k bydlení, nachází se na území ČR a je zapsaná v Katastru nemovitostí. Obvykle se k zajištění hypotéky využívá financovaná nemovitost, ručit se však může i jiným objektem.

Investiční úvěr

Investiční úvěr je zpravidla používán pro financování investic. Věřitel půjčuje na základě investičního záměru a další projektové dokumentace a údajů. U větších investic k nim patří zejména studie proveditelnosti, doložení bonity a historie žadatele a další.

Translate