Konstrukce

Technologicky propracovaná masivní svařovaná konstrukce z ocelových “U” profilů o rozměrech 180×70 mm. Na konstrukci poskytujeme záruku 100 let.

Elektřina zdarma - Fotovoltaické panely Axitec
Elektřina zdarma - Fotovoltaické panely TSC PowerXT

Základy

Lety prověřená betonová deska, v případě úspory nákladů je možné vzhledem k pevné konstrukci využít jednoduché betonové patky.

Střecha

Střecha tvořena svařovaným ocelovým plechem s povrchovou úpravou lakování, po okrajích zakončena okapnicemi s funkční elegantní technologií odvodu vody přímo vnitřní částí ocelové konstrukce. Jako podklad střechy slouží geotextilie. Vrchní část střechy pokrývají oblázky, které prodlužují životnost hydroizolace, mají protipožární funkci a slouží také jako pohledová vrstva.

Elektřina zdarma - Střídače SolaX
Elektřina zdarma - Baterie SolaX

Vnější opláštění

Provětrávaná fasáda z překládaných prken kvalitního severského smrku. Ruční nátěry pro lepší krytí na všech místech v barevných odstínech na přání zákazníka. Vnitřních 200 mm minerální izolace zajistí tepelnou stálost. Konstrukce je difuzně uzavřena. Stavbu je v případě zájmu možné dodatečně zateplit v oblastech nad 1000 m.n.m

Okna / dveře

V základní nabídce naleznete kvalitní plastová okna s izolačním dvojsklem a sedmi komorami. Stejně tak u dveří pracujeme v základní nabídce s kvalitními plastovými dveřmi s možností výběru plných, půlených nebo zcela prosklených.

Elektřina zdarma - Baterie SolaX

Interiér design

Designově čistá kvalitní pohledová BIODESKA z rostlého dřeva dodá interiéru přirozený vzhled masivního dřeva. Další možností je klasické sádrokartonové zakončení a v případě zájmu je možností za příplatek palubkový obklad. Odizolovaná podlaha je povrchově zakončena vinylovou krytinou.

Audio

Za příplatek je možné přímo do interiéru implementovat kvalitní reproduktory světových značek od známého showroomu high-endového audia značky VOIX.

Elektřina zdarma - Fotovoltaické panely Axitec
Elektřina zdarma - Fotovoltaické panely TSC PowerXT

Koupelna

Obklady řešíme individuálně a možnosti výběru jsou dnes neomezené. V základní verzi počítáme s využitím standardní řady koupelnového vybavení. Koupelna je opatřena kompletním hydroizolačním systémem. Finální kompletace koupelny probíhá na místě. Rádi pracujeme s vyzkoušenou kvalitní značkou Hansgrohe.

Tepelné řešení

Doporučujeme klasické topení na dřevo, které dodá našim stavbám ten správný efekt. Ve všech domech je možné nachystat kompletní přípravu včetně komínu. Standardně doplňujeme stavy o možnost vytápění infra panely nebo klimatizací, která poslouží i v létě ochlazovací funkcí.

Elektřina zdarma - Střídače SolaX
Elektřina zdarma - Baterie SolaX

Voda / elektřina

Všechny naše verze domů jsou připraveny na připojení elektřiny, vody a kanalizace. U staveb na betonových patkách je nutná dodatečná izolace přípojky vody a kanalizace pod stavbou. Off-grid řešení ve vývoji.

Transport

Veškeré stavby dopravíme na místo v 90 % stavu dokončení, na místě během pár dnů proběhnou pouze finální úpravy. Vzhledem ke zkušenostem z předchozích staveb v zahraničí jsme připraveni na doručení stavby na jakékoliv místo na planetě.

Translate